Baldachim nad łóżkiem Diy pomysły

Dom i wnętrze

Czy myślisz, aby zrobić baldachim nad łóżkiem, ale nie wiesz, jak rozpocząć projekt? W tym artykule zobaczysz najlepsze baldachim nad łóżkiem diy pomysły, które z pewnością sprawią, że zakochasz się w tym nowym projekcie sypialni.

Canopy over bed diy ideas to niedrogi i łatwy projekt. Nie potrzebujesz profesjonalnego budowniczego do tego projektu. Istnieje wiele projektów DIY, które możesz zrobić na własną rękę i jest to bardzo łatwe.

Ale przed rozpoczęciem tego projektu powinieneś mieć pomysł na to, jak zakończyć projekt. W tym celu możesz przejść przez zdjęcia.

1. Drewniana platforma:

Pierwszym krokiem jest zbudowanie drewnianej platformy. Do tego trzeba będzie uzyskać 2 drewniane deski i wyciąć je. Po cięciu, umieścić je w pożądanej pozycji. Teraz zmierz wysokość łóżka, a następnie przytnij deski.

Po tym, pomaluj drewno. Możesz użyć białej farby do tego celu.

2. Canopy Fabric:

Teraz trzeba będzie kupić tkaninę baldachimu i zamek błyskawiczny. Wytnij tkaninę, a następnie uszyć górną część tkaniny. Następnie, wyciąć zamek błyskawiczny i szyć go na górze tkaniny.

3. Przykryj platformę:

Po zakończeniu powyższych kroków, musisz pokryć platformę. Można pokryć go za pomocą tej samej tkaniny. Po tym, możesz zrobić deskę czołową.

4. Headboard:

W końcu trzeba będzie zrobić deskę czołową. W tym celu można użyć drewna. Możesz wyciąć go w dowolnym kształcie, który lubisz. Możesz również kupić go z rynku.

5. Wykończenie:

Teraz możesz zastosować farbę na desce czołowej. Możesz też dodać na nim jakieś akcesoria.

6. Make the Beds:

Na koniec trzeba będzie zrobić łóżka. W tym celu można wyciąć materace, a następnie zrobić łóżko.

Wnioski:

Tak więc, teraz dostaniesz dobry pomysł na to, jak zrobić baldachim nad łóżkiem diy pomysły. Jest to bardzo łatwe do wykonania projektu, ale musisz pamiętać o instrukcjach. Możesz łatwo stworzyć ten projekt w ciągu tygodnia.