5 Najlepszych kratek do zlewu z Ikea

Dom i wnętrze

Ikea to jeden z najlepszych sklepów z wyposażeniem wnętrz na świecie. Znany jest również ze swoich mebli w niskich cenach. Musisz jednak wiedzieć, że produkty Ikea stały się wyznacznikiem trendów wśród ludzi. Od najnowszej kuchni, mebli, łazienki i przedmiotów do salonu, wszystkie są dostępne w przystępnej cenie.

Ale, czasami, możesz stanąć przed problemem, jak udekorować swoją kuchnię prawidłowo. Jeśli nie masz odpowiedniej przestrzeni dla swojej kuchni, będziesz czuł się znudzony i nie będziesz zadowolony z aranżacji swojej kuchni.

Jeśli jednak szukasz kilku świetnych pomysłów, to trafiłeś we właściwe miejsce. Tutaj mamy zamiar podzielić się kilkoma najlepszymi kratkami do zlewu dla Twojej kuchni. Sprawdźmy szczegóły dotyczące tych kratek.

Najlepsze kratki do zlewu Ikea

1. Tumbler Faucet

Jest to prosty kran z bębenkiem. Możesz go zainstalować w każdym rodzaju zlewu. Jej wymiary to 14 x 14 cm, a wysokość to 3 cm. Jest to idealny wybór do małych kuchni. Dostępna jest w trzech kolorach: białym, czarnym i czerwonym.

2. Kran z wylewką

Jest to kolejny prosty kran, który jest używany do małych zlewów. Wymiary tego kranu to 18 x 17 cm i jest on dostępny w czterech kolorach, białym, czarnym, szarym i czerwonym.

3. Bateria ręczna korbowa

Jest to prosty kran, który ma korbkę do otwierania wody. Jest to odpowiednie dla małych zlewozmywaków. Wymiary tego kranu to 17 x 14 cm, a wysokość to 3,5 cm.

4. Bateria wyciągana montowana na ścianie

Jest to bateria wyciągana. Możesz zamontować ten kran w dowolnej ścianie w swojej kuchni. Posiada on wylewkę, która jest przymocowana do ściany. Wymiary tej baterii to 12,5 x 17,5 cm, a wysokość to 5,5 cm.

5. Bateria ociekowa do zlewu

Jest to bateria ociekowa. Jest to bardzo prosty zlew, który jest stosowany do małych zlewów kuchennych. Bateria ta posiada wylewkę ociekową, która nadaje się do mycia małych rzeczy. Jest dostępny w trzech kolorach: białym, czarnym i szarym.

Wnioski:

Tak więc, to było pięć najlepszych baterii dla twojej kuchni. Wszystkie te baterie są idealne dla małych kuchni. Są one dostępne w różnych kolorach i rozmiarach. Te baterie są łatwe w użyciu i dadzą nowy wygląd Twojej kuchni. Tak więc, nie tracąc czasu, przejdź do tych najlepszych baterii dla swojej kuchni.